Služby pro Vás a Vaši provozovnu

Oblast provozu

Pomůžeme Vám zanalyzovat nabídku i kvalitu služeb Vaší provozovny, zajistíme mystery shopping s následným vyhodnocením a poradenstvím, proškolíme Vaše zaměstnance dle výsledků mystery shoppingu či dle Vašich potřeb.

Oblast financí

Zasvětíme Vaše talenty do základů revenue managementu či proškolíme jednoho z nich, tak aby byl schopen práce revenue manažera. Jsme ochotni taktéž poradit s nastavením cenové strategie provozovny, a to v oblasti ubytování i gastronomie.

Pre-opening

Máme zkušenosti s hotelovým i restauračním provozem i s otevřením provozoven a rádi Vám poradíme, kde má být co a jak umístěno, tak aby byl provoz hladký, jednoduchý a vyhovoval jak klientům, tak personálu.

Konzultace

Nabízíme bezplatnou úvodní konzultaci. Následné konzultace či mystery shopping zahrnují i čas strávený s Vašimi zaměstnanci na jednotlivých odděleních, tak abychom získali celkový přehled a mohli poradenské služby či školení ušít Vaší provozovně na míru.

Překlady jídelních lístků a korektury 

Od měsíce dubna 2017 bude rovněž možné nechat si u nás přeložit jídelní lístek do angličtiny, služba zahrnuje i korekturu českého textu. Nabízíme taktéž korektury propagačních a dalších materiálů v českém jazyce.